Head Soccer America 2016

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 251.57 MB
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Genera Virtual Sociedad Limitada

Head Soccer America 2016 indir. Spor Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Head Soccer Copa America, iOS akıllı cep telefonunuza indireceğiniz özel tasarımlara sahip bir kafa futbolu oyunudur. Futbol oyununa bambaşka bir boyut kazandıran Head Soccer Copa America spor oyununda karşılaşmalar ayakta hareket ettirilen top ile değil, kafa hamleleri ile ilerleyeceğiniz hamleler yapmanızı gerektiriyor. Oyunda yer alarak kendi futbol becerilerinizi test etmek için iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirin. Gelişmiş oyun grafikleri üzerine kurulan bu muhteşem spor oyununda saha içerisinde topu kafanız ile ilerletecek ve ışık hızında rakibinizin kalesine doğru yol alacaksınız.

En sevdiğiniz milli takımın futbolcusunu seçerek efsane olmak için maç oynamaya başlayın. Atlama, sürat koşusu, ateş etme ve tabii ki hızla rakibin kalesine doğru ilerlemek sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Parmaklarınızı hazırlayın çünkü bu muhteşem futbol oyununda parmaklarınız oldukça yorulacak. Liderlik tablosunun birinci sırasına ulaşmak için top becerilerinizi geliştirmek ve rakiplerinizi şaşırtmak için değişik hamleler yapın. Akrobasik hareket ile yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Her turnuvayı kazanmak için gereken her şeye sahipseniz sadece biraz dikkatli olmalı ve el becerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Alanın etrafında daha hızlı hareket etmek ve rakibinizi yenmek için hız kontrollerini kullanın. Akıllı seçimler doğrultusunda hareket ederek rakiplerinizden daha yüksek puanlar kazanmaya çalışın. Böylelikle takımınızı geliştirecek unsurları bir araya getirebilirsiniz.

Rakibinizi özel bir şut ile şaşırtmak veya onlarınkini engellemek için oyuncunuzun yönlendirmelerini stratejik bir şekilde yapmanız gerekiyor. Diğer futbol oyunlarına göre çok daha farklı bir şekilde oynanışa sahip olan Head Soccer Copa America spor oyununda kafa futbolu deneyimini yaşayın. Tüm seçenekleri değerlendirerek oyunda yüksek skorlar elde etmeye hak kazanabilirsiniz. Herhangi bir takıma karşı arkadaşça oyunlar oynarken becerilerinizi geliştirin.

Futbolda küçük rakipler olmadığını unutmayın. Şampiyona turnuvasında her oyun bir final gerektiriyor. Çıkacağınız lig yarışlarında kupaları toplayarak sıralamanızı yükseltin. Adınızı sahalara altın harfler ile kazıyarak dünyanın en ünlü takımlarına meydan okumanın keyfini çıkarın. Sonsuz futbol deneyimi Head Soccer Copa America spor oyununda sizleri bekliyor. Heyecan dolu analr yaşamaya hazır olun.

Head Soccer America 2016 indir